LOBİXO.COM'U KULLANMAYA BAŞLA!

Lobixo.com Nedir?

Lobixo.com’da dijital, mobil kanallarını ya da dijital, mobil, teknoloji ürün ve hizmetlerini yeni müşterilere ulaştırıp, kullanımını arttırmak için kampanya yaratırsın. Lobixo’da kampanya yarattığında; kampanyanı duyurup, markanı farklı mecralardaki hedef kitlenin önüne çıkaracak “doğru reklam”ı yapman için sana destek sunulur. Buna Lobixo IQ denir. Lobixo IQ; akıllı, analitik yapısı ile uzman eşliğinde kampanyana uygun “dijital reklam planı”nı senin için hazırlar, yayınlar ve raporlar.


Lobixo.com’da Kimler Yer Alabilir?

Startuplar, girişimciler, büyük veya küçük markalar…


Lobixo.com Neler Kazandırır?

- Lobixo’da kampanya yarattığında; kampanyanı duyurup, markanı farklı mecralardaki hedef kitlenin önüne çıkaracak doğru reklamı yapman için sana destek sunulur. Buna Lobixo IQ denir. Lobixo IQ; akıllı, analitik ve uzman eşliğinde kampanyana uygun dijital reklam planını hazırlar, yayınlar ve raporlar. Üstelik bu hizmeti alışılagelmişin aksine, herhangi bir partnerlik gerektirmeden tek seferlik dahi almanı sağlar; düşük reklam bütçen için bile bu hizmeti sana sunar. (minimum 100 TL reklam bütçen için bu hizmeti alabilirsin)

- Özellikle startup ve girişimcilerin pek çoğunun sahip olamadıkları uzman eşliğinde reklam planını hazırlama, ölçümleme ve raporlama desteğini almalarını sağlar. Bir ajans ile çalışmadan; ayırdıkları reklam bütçesi haricinde farklı bir maliyete katlanmadan; kendi bütçeleri dahilinde uzman desteği alma imkanı yaratır. - Lobixo IQ sana verimli bir planlamanın dışında, sonuçlarını raporlar ve verimli analizler de sunar.

- Doğru mecraları, doğru anahtar kelimeleri, doğru hedef kitleleri seçmen, dolayısı ile de kısıtlı reklam bütçeni doğru kullanmanı ve müşteri yaratmanı sağlar.

- Lobixo IQ kullanarak farklı mecralarda hedeflediğin potansiyel müşteriler haricinde, Lobixo.com’da yer alan kampanyan bu mecradaki ziyaretçi kitlesinden de faydalanmanı sağlar.

- Lobixo.com site kurgusundaki indirim ve fırsat öğesi sayesinde de potansiyel müşterilerin seni daha hızlı tercih etmesini sağlar.

- Ürün veya hizmetin ister B2B ister B2C olsun bu mecrada yer alabilirsin.


Lobixo.com’da Yer Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Sayfanın en başında paylaştığımız akışı izlemen yeterli… Kısaca:

- Aşağıdaki formu doldur veya bize bilgi@lobixo.com mail adresinden ulaşarak kampanyanı yarat. Kampanyanı dijital, mobil kanallarını ya da dijital, mobil, teknoloji ürün ve hizmetlerini kullandırmaya yönelik kurgulamayı; içerisinde indirim veya fırsat sunmayı da unutma.

- Kampanyanı farklı mecralarda reklam yaparak duyurmak istediğin bütçeni belirle. Unutma bütçen en az 100 TL olmalıdır.

- Ardından müşteri temsilcimiz seninle iletişime geçsin; Lobixo IQ ile hemen sana uygun reklam planını yapalım, yayınlayalım ve raporlayalım. İşte bu kadar kolay…


Lobixo.com’da Ücretlendirme Nasıldır?

- Lobixo.com’da kampanyanı dilediğin sürece ücretsiz olarak listeleriz. Yapman gereken sadece kampanyanın reklamını yapmak istediğin bütçeni belirlemek. Bütçeni minimum 100 TLolacak şekilde belirleyebilirsin.*

*Ürün, hizmet, kampanyan ve bütçene özel reklam planı oluşturma; yayınlama, takip etme ve raporlama hizmeti için belirlediğin reklam bütçesinin içerisinden %20 komisyon alınmakta, geri kalan tutar reklam için kullanılmaktadır.

LOBİXO.COM'DA HEMEN KAMPANYA OLUŞTUR!

Müşteri temsilcimizin sana ulaşabilmesi için formu eksiksiz doldurmayı unutma!